Menu
Sepetiniz
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Füller Hammerton Desenli Boya 0,75 LT Oksit Bakır

Füller Hammerton Desenli Boya 0,75 LT Oksit Bakır
New
Füller Hammerton Desenli Boya 0,75 LT Oksit Bakır

FÜLLER HAMMERTON BOYA

Styrene alkid esaslı, çekiçlenmiş metal görünümlü, hava kurumalı sentetik sonkat boyadır.

ÖZELLİKLERİ

Metal işçiliği sırasında meydana gelebilecek kusurları kolayca kapatır ve dekoratif bir görünüm kazandırır.Hava kurumalıdır.Metal ve astarlanmış yüzeylere çok iyi yapışır.

Suya karşı çok dayanıklıdır.

UYGULAMA ALANLARI

Füller hammerton, madeni eşya sanayinde, her türlü metal büro eşya ve malzemelerinde, otomotiv yan sanayinde, çeşitli oto yedek parçalarında, elektrik pano ve aksesuarlarında, ziraat makine ve el aletlerinde, asansör kabinlerinde ve çelik kapılarda kullanılır.

UYGULAMA

Boya ve astar uygulanacak yüzeyler, kesinlikle temiz, kuru ve tozdan arındırılmış olmalı, ayrıca uygulama ortamında aşırı rüzgar olmamalıdır. Uygulama püskürtme ile yapılmalı, yüzey üzerinde homojen bir boya filmi oluşturulmaya dikkat edilmelidir. Desen oluşumu inceltmeye, kompressör basıncına ve tabancayı kullanmaya bağlı olduğundan ideal görünüm sağlamak için boyanın 2-3 atm. basınç ve yüzeyden 25- 30 cm. mesafeden uygulanması tavsiye edilir. Uygulamadan önce boya iyice karıştırılmalı ve inceltmeden kullanılmalıdır.

İNCELTME

Kullanıma hazırdır. KURUMA SÜRESİ ( 20ºC %65 NEM)

İlk Kuruma: 15 - 30 dakika

Tam Kuruma: 24 saat

SARFİYAT

1 litre ile uygulama şekli ve zemine bağlı olarak 10 • 12 m² alan tek kat boyanır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

157,75TL
Vergiler Hariç: 133,69TL
  • Stock: In Stock
  • Model: 8680668123390
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.